כל האמת על החלקות שיער בישראל!

Posted by admin 18/02/2019 1 תגובות מאמרים ומידע מקצועי,

שיער חלק. יש כאלו שנולדות איתו, יש כאלו שחולמות עליו ויש כאלו שמוכנות לעשות הכל בשבילו. הבעיה היא שהשוק הישראלי רווי במוצרים מסוכנים לבריאות ואף מסרטנים. הכתבה הבאה תעשה לך סדר בראש.החלקה יפנית אמיתית - יוקו סיסטם

\n\n

הבלגן בשוק החלקות שיער הישראלי חוגג. הכל החל כאשר ה"החלקות" הברזילאיות ו"החלקות" הקראטין נכנסו לתמונה. שמות שונים לאותו טיפול שלמעשה אינו תהליך החלקה בכלל. "החלקות שיער" אלו הן למעשה הליך פשוט שבמסגרתו בסך הכל מצפים את השערה בחומר כימי זול. תהליך בעייתי זה לא באמת מחליק את השערה ולכן השיער פגיע לנזקי מזג האוויר ומושפע מחפיפות ומביקורים בים ובבריכה. והכי חשוב? "החלקות" אלו מסוכנות לבריאות! הן מכילות חומר מסרטן בשם פורמלדהיד האסור לנשימה ולא מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות. מעבר להיותם חומרים מסרטנים, כבר היו מקרים בהם גם מעצבי שיער וגם לקוחות פונו לבית החולים עם צריבות בעיניים. נשים בהריון? בכלל אין מה לדבר. טיפול זה מהווה להן סכנה חמורה ביותר. והכי חשוב לדעת שהאפקטים המסוכנים האלו משפיעים על כל מי שיושב במספרה (!!) לא רק על המטופלת והמעצב.

\n\n

נשמע מפחיד ובצדק. אבל אל דאגה. שיער חלק אמיתי עדיין נמצא בהישג יד ובאמצעים יעילים יותר ובטוחים יותר. פשוט נצמדים להחלקה האמיתית והיחידה שקיימת בשוק: ההחלקה היפנית של יוקו. החלקה יפנית היא תהליך כימי מורכב שמבוסס על חומרים ייחודיים אשר מוחדרים לעומק השערה, משנים את המבנה הבסיסי שלה וכך מחליקים אותה לצמיתות. התוצאה היא שיער רך כמשי, מלא ובריא. בין אם שיערך גלי, מתולתל או אפילו מקורזל במיוחד, בעזרת טיפול האורך כמה שעות בלבד תוכלי לצאת מהמספרה עם שיער חלק ומבריק, כמו שתמיד רצית. התהליך משפיע לעומק על השיער מכיוון שהוא משנה את מבנה השערה עצמה. לכן, השיער שעבר טיפול נשאר חלק לתמיד. לא פגעי מזג האוויר, שחייה בבריכה או אפילו בים ישפיעו על ההחלקה. יחד עם זאת, חשוב לזכור שתהליך ההחלקה היפנית אינו משפיע על שיער חדש הצומח עם הזמן. לכן, כאשר כבר ניתן להבחין במידה ניכרת בשורשי שיער החדש שצמח, (מינימום 5 ס"מ) יש לבצע חידוש החלקה אצל מעצב שיער. פרק הזמן הממוצע לביצוע רענון וחידוש ההחלקה נע בין חצי שנה לשנה ומשתנה בעיקר בהתאם לסוג השיער. ככל שהשיער מתולתל או מקורזל יותר כך יהיה צורך לחדש את ההחלקה בפרקי זמן קצרים יותר. בכל מקרה, ההחלקה תתבצע רק על החלק החדש של השערה, שטרם הוחלק, ולכן התהליך יהיה קצר יותר.

\n\n

אז אם החלקה, אז רק החלקה יפנית. ואם החלקה יפנית אז רק ההחלקה המקורית – ההחלקה היפנית של יוקו סיסטם, ההחלקה הקבועה הראשונה והמקורית בעולם שהומצאה ע"י מעצבת השיער היפנית יוקו יושימוטה. יוקו סיסטם הגיעה לארץ לראשונה בתחילת שנות ה-2000, בזכיון בלעדי של מימון קוסמטיקס. מאז, הניסיון שנצבר עם השנים בעולם בכלל ובשוק הישראלי הייחודי בפרט, מבטיח את ההחלקה הטובה ביותר שקיימת, נקודה. בשורה התחתונה, רק יוקו סיסטם, ההחלקה הטובה בעולם שמבוצעת ע"י מעצב שיער מוסמך, מבטיחה לך שיער חלק ומדהים בראש נקי מדאגות.

\n\n

מכיוון שהחלקת יוקו היא מקצועית ומורכבת, את מוצרי ההחלקה המקוריים יכול לרכוש רק מעצב שיער שעבר הדרכה רשמית בחברה.

\n\n

 

\n\n
לפני שאת עושה החלקת שיער, פני אלינו בכל שאלה למרכז הייעוץ המקצועי שזמין 24 שעות
\n\n
טלפון1-800-326-326.
\n\n
*קישור רשיון משרד הבריאות להחלקת שיער יוקו סיסטם