ההחלקה החדשה של יוקו סיסטם בקרוב אצל מעצב השיער שלך

Posted by admin 13/11/2018 3 תגובות מאמרים ומידע מקצועי,

בקרוב ההשקה למוצר החדש של יוקו סיסטם - משלב את כל התכונות של החלקה אורגנית קראטין ויפנית.

\n\n

ההשקה הרשמית  בקרוב...

\n\n

רוצה להיות בין הראשונות שמקבלת את ההחלקה החדשה והבטוחה -השאירי לנו הודעה במרכז הייעוץ והשרות 1-800-326-326
\nואנו ניצור עימך קשר.

\n\n

 

\n\n

יוקו סיסטם מותג ההחלקות המוביל בישראל שמח להכריז על החלקת השיער החדשה ברישיון משרד הבריאות.

\n\n

החלקה חדשנית שמכילה את כל היתרונות של החלקה יפנית, החלקה אורגנית והחלקת קרטין, בלי החסרונות. ולא פחות חשוב, היא החלקה עם אבטחת איכות ותוצאות שמשאירות כל לקוחה עם ההבנה שהבחירה ביוקו היא החלטה אחראית לאורך זמן.

\n\n

 הנוסחה פותחה בשיתוף עם קונצרן הענק היפני יוקו סיסטם, החברה שהביאה לעולם את בשורת ההחלקה היפנית המקורית!

\n\n

מי לא חולמת לקום בבוקר עם שיער מושלם? ללכת לים, לבריכה, לשרוד את הערבים החמים והלחים של הקיץ הישראלי ועדיין להשאר עם שיער מדהים, כאילו הרגע יצאת ממספרה? בשורת ההחלקה הקבועה מופצת בעולם כבר 3 עשורים ומשנה את חייהן של עשרות מיליוני נשים. שגרת הבוקר מתקצרת, השיער בריא יותר, תמיד חלק ומלא ברק. 

\n\n

יתרונות ההחלקה החדשה של יוקו סיסטם

\n\n

החלקת שיער הגמישה ביותר: ההחלקה החדשה של יוקו שתראה אור בקרוב מתאימה לכל סוגי השיער: שיער בלונדיני, שיער צבוע, שיער שעבר גוונים או פסים, שיער שעבר החלקות אחרות, שיער שבור או פגוע, שיער מתולתל או גלי. ההחלקה החדשה של יוקו סיסטם גם משקמת את שיערך. דאגנו שהיא תהיה עשירה במינרלים, קרטין ותוספים טבעיים אחרים לשיער כדי שתרוויחי שיער נהדר ובריא לאורך זמן.

\n\n

תהליך החלקת שיער פשוט: תהליך הביצוע של ההחלקה החדשה של יוקו סיסטם אורך כשעה, בדומה לטיפול קרטין. בתמורה תקבלי שיער חלק ומבריק שיחזיק כשנה עד הצורך בטיפול הבא. עם זאת, ככל מוצר קוסמטי, מומלץ מאד לבחור מעצב שיער שמנוסה בהחלקה ובאבחון שיער. כשאתן בוחרות החלקה, היכנסו לאתר יוקו סיסטם ישראל ובחרו ממאגר מעצבי השיער המומחים שלנו ב- yukosystem.co.il ובחרו  מעצב שיער מוסמך שקרוב למקום מגוריכן.

\n\n

מחיר ההחלקה החדשה והבלעדית של יוקו סיסטם נקבע על ידי מעצב השיער. 
\nאת יכולה לעשות את החישוב הפשוט הבא: בשנה תזדקקי ל כ-10 טיפולי קרטין מול רק טיפול אחד של ההחלקה החדשה של יוקו סיסטם. (שלא לדבר על החיסכון בזמן היקר שלכן במספרה).

\n\n

החלקת שיער שלא מגבילה: עם ההחלקה החדשה של יוקו תוכלי ללכת לבריכה או לים ללא הגבלה מבלי לחשוש מחידוש ההחלקה כל כמה שבועות.

\n\n

רישיון משרד הבריאות: ההחלקה החדשה מבית יוקו סיסטם היא החלקה ברישיון של משרד הבריאות

\n\n

 

\n\n

שיער חלק  ומבריק שמסתדר בדיוק כמו שאת רוצה. אבל באיזו החלקה לבחור? יש בשוק המון מוצרים וזה מאד מבלבל. בנוסף כל מעצב שיער מבטיח שהוא ה-מומחה הגדול להחלקות. למי ללכת? ולמה לבחור דווקא בהחלקה כזו או אחרת?

\n\n

חשוב שתדעי כלקוחה את הבדלים בין החלקה יפנית, החלקה אורגנית וטיפול קרטין.

\n\n

חברת יוקו סיסטם היפנית המציאה את ההחלקה היפנית המקורית וזו החלקה מעולה ומאד פופולרית, התהליך עצמו ארוך ומורכב יחסית ודורש הכשרה וניסיון של מעצב השיער ויש מעצבי שיער שנרתעים מביצוע ההחלקה בשל חוסר ניסיונם (זו עדיין לא סיבה לא לבקש ממעצב השיער שלך את יוקו סיסטם המקורי, החברה מבצעת באופן שוטף השתלמויות מקצועיות למעצבי שיער שבהם הם לומדים את שיטת העבודה).

\n\n

לעומת ההחלקה היפנית, החלקות הקרטין אינן החלקות כלל, ואף פוגעות בשיער לטווח ארוך. טיפולי הקרטין הפופולריים כל כך קלים לביצוע עד שכל אחד יכול לבצע אותן וכאן בדיוק הסכנה הטמונה בהן מאחר ולפני החלקה, חשוב מאד לאבחן את השיער ולמצוא את ההחלקה המתאימה לו ביותר. לשם כך צריך מומחה החלקות מנוסה מתמחה חסר ניסיון בתחום.

\n\n

חיסרון נוסף הוא שלהחלקות הקרטין אין רישיון של משרד הבריאות מאחר והן מכילות סוג של פורמלין. בנוסף, החלקת קרטין מחזיקה 3-4 שבועות בלבד. 

\n\n

בחרת לעבור החלקת שיער, למה לבחור דווקא  בהחלקה החדשה של יוקו סיסטם ? אצלנו ביוקו סיסטם ישראל קשובים ללקוחות. בשיתוף עם חברת האם היפנית אנחנו עמלים כבר שנתיים על פיתוח החלקה פורצת דרך  שהיא נוסחה משופרת של החלקה אורגנית, החלקת קראטין וההחלקה היפנית המורכבת מהחומרים הטבעיים המרכיבים את השיער, ומחדירה חומרים משקמים לשערה. פיתוח חדשני זה מעלים סדקים בשיער שבור והופך את השיער לחזק וגמיש יותר !!!

\n\n

ההחלקה החדשה של יוקו סיסטם בטוחה לשימוש עבורך, גם אם את בהריון.

\n\n

החלקת הקרטין מכילה פורמליהיד שהוא חומר מסרטן שמסוכן לך, למעצב השיער שלך ולעובר, אם את בהריון. אדי הפורמלהיד נשאפים בנשימה, ולכן השפעתה מסכנת אותך גם אם את רק יושבת במספרה ליד מישהי שעוברת החלקת קרטין. אנו גאים להצהיר כי ההחלקה החדשה שלנו היא החלקה נטולת פורמלין ואמוניה ולא פחות חשוב, ידידותית לסביבה.

\n\n

יש כמה החלקות  בשוק. רובן ללא רישיון ומחזיקות על השיער חודשים ספורים בלבד. אלו היתרונות הגדולים של ההחלקה החדשה והמשקמת של יוקו סיסטם ישראל. יש לה את כל היתרונות של החלקה יפנית, בתוספת נוחות הטיפול של החלקת קרטין, ועם תוצאות של החלקה טבעית ועמידה יותר כמו ההחלקות האורגניות – בעצם, בבחירה בהחלקה החדשה תקבלי את הטוב מכל העולמות.

\n\n

שגרת הטיפול לאחר ההחלקה החדשה של יוקו סיסטם זהה לזו של החלקה יפנית:  אין לחפוף או להרטיב את השיער 48 שעות לאחר ההחלקה. (יש להימנע גם משהייה באזורים לחים כמו מקלחת לא מאווררת, סאונה או בריכה מחוממת) לאחר 48 שעות ובכל חפיפה עם ההחלקה, יש לחפוף עם שמפו ללא מלחים.אין לאסוף את השיער 10 ימים מרגע ביצוע ההחלקה. (ללא גומיות, סיכות, קשת לשיער או אפילו משקפי שמש) מומלץ מאד להשתמש במסכה להזנת השיער לאחר החפיפה בשמפו. על מנת לשמור על ההחלקה אל תלכו לישון עם שיער רטוב. אין לצבוע את השיער בשבועיים הראשונים מרגע ביצוע ההחלקה.

\n\n

כל היתרונות של החלקות אחרות בלי החסרונות! ההחלקה החדשה של יוקו סיסטם – במספרות המובחרות ברחבי הארץ בקרוב.

\n\n

 

\n\n

ההחלקה החדשה של יוקו סיסטם – בקרוב במספרות המורשות.

\n\n
יוקו סיסטם – כשהמדע פוגש בקסם
\n\n

 

\n\n