החלקה יפנית בהריון

Posted by admin 09/07/2018 0 תגובות מאמרים ומידע מקצועי,

האם מותר לעשות החלקה יפנית בהריון? אם כן, ממתי? ומה לגבי חידוש? והאם כל ההחלקות בטוחות בהריון? ואיך מבדילים? ההחלקה של יוקו סיסטם – כשמדע פוגש בקסם - כל התשובות כאן:

\n \n

מזל טוב! את בהריון! תקופה נפלאה של שינוי עומדת בפנייך. כולם מחמיאים לך שעור הפנים שלך זוהר, אבל השיער עדיין פרוע ועקשני, ולך יש פחות חשק להשתעבד לשגרת הטיפול בשיערך כל בוקר. הפתרון פשוט - השליכי את המחליקים והפן והקדישי כמה שעות לשינוי מיידי שיגרום לך לקום כל בוקר עם שיער של כוכבת ולחייך לעצמך במראה: הכירי את ההחלקה היפנית מבית יוקו סיסטם.

\n \n

בתקופת ההריון, השינויים ההורמונלים משפיעים גם על השיער. לרוב הנשים, הנשירה הטבעית של השיער נעצרת כמעט לגמרי והשיער נראה מלא יותר. כמה חודשים לאחר הלידה, רוב השיער שאמור היה לנשור, אכן נופל תוך תקופה קצרה, והשיער הופך לחסר ברק ועייף. לעיתים השינויים ההורמונליים משנים את מבנה השיער או מרקמו, לדוגמה, משומני ליבש או מחלק לגלי ולהפך. טיפול החלקה יפנית מבית יוקו סיסטם מתאים לכל סוגי השיער בין אם הוא פגום או בריא, חלק, גלי או מתולתל, טבעי או צבוע, וישפר את מצבו של שיער לבלי הכר.

\n \n

שימי לב! שוק ההחלקות פרוץ לחלוטין והחלקות מסויימות מוברחות לארץ למרות שהן מסוכנות. יש הבדלים גדולים בין סוגי ההחלקות וגם בהנחיות בין ההחלקות השונות בהריון:

\n \n

ההחלקה היפנית של יוקו סיסטם בטוחה לחלוטין לשימוש במהלך ההריון.

\n \n

ההחלקות שלנו אינן מכילות פורמלהיד, שהוא חומר מסרטן, הקיים בחלק מההחלקות האחרות. כ"כ ההחלקה של יוקו סיסטם נמרחת עד כ-1 ס"מ מהקרקפת ללא מגע עם העור. כשחומרי ההחלקה לא נוגעים ישירות בעור, הם אינם יכולים להיספג במחזור הדם, ולכן אינם מהווים סכנה לאישה ההרה או לעובר שלה.  כל מוצרי יוקו סיסטם הם ברשיון משרד הבריאות.

\n \n

למען האמת, לא רק שההחלקה היפנית אינה מזיקה כשמבצעים אותה בתקופת ההריון, היא אף משפרת את מצבו של השיער משמעותית. נוסחת ההחלקה של יוקו סיסטם כוללת מינרלים ומולטי ויטמינים המוחדרים לשערה וכך ההחלקה מחדירה חומרים מזינים לשערה ומשקמת אותה לשיער בריא, זוהר מברק טבעי ומלא חיוניות.

\n \n

למרות זאת, יש לקחת בחשבון  שב-3 החודשים הראשונים של ההריון לנשים רבות יש רגישות גדולה מאד לריחות, מה שיכול לעורר בחילות מיותרות. עדיף לחכות לחודש הרביעי ולהפחית את אי הנוחות האישית שלך. בכל מקרה, הקפידי לשבת קרוב לחלון או דלת פתוחה ורחוק מלקוחות אחרות שמבצעות תהליכים כימיים. שימו לב שלא מבצעים לכן, או אפילו לידכן החלקה ברזילאית או החלקה אחרת המכילה פורמלהייד, או מתילן גליקול (חומר כימי דומה לפורמלין המגיע בצורת נוזל). מאחר והאדים של חומרים אלה מסוכנים לשאיפה לכולם, ובוודאי שלאישה בהריון - שאיפה של חומרי החלקת שיער המכילים פורמלין מכניסה את החומר הרעיל לגוף, ועוד לפני שיגיע למחזור הדם יצור גירוי בריריות, צריבה בעיניים ובקנה הנשימה.

\n \n

עד לפני עשור, מקצועו של מעצב השיער היה פשוט למדי. צבע סלסול וגוונים היו פסגת האתגר המקצועי. עם כניסת ההחלקות השונות לשוק, מעצב שיער מצליח, נאלץ להפוך לסוג של כימאי ורוקח. כדאי לבחור מעצב שיער שמבין במרכיבי ההחלקה ומנוסה מספיק לאבחן מה מתאים לך. אם את לא בטוחה במיומנותו של מעצב השיער שלך, את מוזמנת להעזר ברשימת המספרות המומלצות שבאתר,  המספרות ברשימה מחולקות לפי ערים, מיומנות מאד בהחלקה יפנית ובמיוחד בשיטת יוקו סיסטם. כ"כ מומלץ לבקש תעודת הסמכה להחלקה יפנית. תעודה זו מעידה שמעצב השיער עבר הדרכה ספציפית להחלקה היפנית של יוקו סיסטם. יש ספרים שאומרים ללקוחה שהם שמים החלקה יפנית ובעצם משתמשים בחומרים אחרים. שימי לב לעטיפת המוצר, וודאי שלמוצר רשיון של משרד הבריאות.

\n \n

עם כל האזהרות, תקופת ההריון היא תקופה נפלאה, ואין שום סיבה שלא תרגישי יפה, זוהרת ומטופחת גם בהריון. עם ההחלקה היפנית של יוקו תגיעי לתוצאות יפיפיות ובטוחות. ים, בריכה, טיולים, קימה באמצע הלילה? השיער יישאר מושלם כאילו רק יצאת מהמספרה. אל תשכחי שמגיע לך גם להתפנק. מזל טוב, אמא לעתיד!