החלקה יפנית יוקו סיסטם

02/12/2018 1 תגובות מעצבי שיער כותבים על יוקו סיסטם,

יוקו סיסטם - דמייני את עצמך קמה כל בוקר והשיער נראה במיטבו...

\n\n

מתי טיפלת בשיערך בצורה נאותה לאחרונה? השיער יבש? זקוקה לשינוי?

\n\n

מאת רוני חתוכה:

\n\n

טיפוח שיער אינו עניין של מה בכך ודורש התעסקות יום יומית בסידור, ברכישת מוצרים נכונים ומתאימים לשערך באבחון נכון וטיפולים מתאימים. נשים מצפות היום ממוצר להבטיח ולקיים, ולאפשר להן להראות טוב במינימום זמן ומאמץ.

\n\n

יוקו סיסטם הינה החברה הראשונה מסוגה בעולם שפיתחה את נושא החלקת השיער הקבועה ושיקום השיער ומזמינה אותנו לחוש את התשוקה לשינוי מהותי ולהבין מהי תרבות של מקצוענות ויופי.

\n\n

המערכת של יוקו יוצרת חיבור חזק ומדהים בין עיצוב שיער להחלקת השיער ושני העולמות האלו שואבים השראה זה מזה ליצירת אריג עשיר ביופיו עד לקבלת תוצאות מושלמות. מצד שני, כל נושא הטיפוח והמודעות העצמית של הלקוחה דורש מחוייבות אישית מצד הלקוחה בכדי לקבל את המראה המושלם לטווח הארוך.  כשחברת  יוקו סיסטם הציגה את ההחלקות שלה לעולם היא חוללה מהפיכה בשוק עיצוב השיער והיופי ומאז הכל היסטוריה והיסטריה.

\n\n

יוקו סיסטם הינה חברה בינלאומית בנושא החלקות שיער ושיקום באמצעות טכנולוגייה בלעדית הרשומה כפטנט בלעדי ומסייעת להחלקת השיער בצורה מושלמת. ייחוד השיטה שח יוקו היא שתוך כדי החלקת השיער, היא מחדירה לשערה חומרים משקמים ומשפרת משמעותית את מצב השיער. ומעניקים לו את הפורמולה המבוקשת ללחות מקסימלית ולמראה מושלם וחלק.

\n\n

אבחון מקצועי:

\n\n

יוקו סיסטם מבטיחה תוצאה מדוייקת מאד אם מבצעים את האבחון בצורה הנכונה. קריטי לבחור מעצב שיער שמתמחה בשיטה של יוקו, שיש לו נסיון עשיר בהחלקות וכמובן שמבין שיער. האבחון הוא החלק המשמעותי ביותר על מנת לייצר רגעים וימים מיוחדים עבור כל אישה עם טקסטורות של שיער שכל אישה חולמת עליהן.

\n\n

החלקת הכסף - החלקה יפנית מרוכזת המיועדת לשיער טיבעי,חזק,עבה,מתנגד, אך גם לשיער צבוע. ההחלקה מועשרת  בקולגן, משי חלבונים וקראטין לפתיחת הקשרים בתוך מבנה השערה הפנימי ושיקום השיער תוך כדי החדרת החומר בתהליך הגיהוץ למראה החלק והנכון הבריא ביותר עבור שיערך.

\n\n

החלקת זהב - החלקה יפנית עדינה יותר, המיועדת לשיער פגום, יבש, צבוע, עדין, למראה הבטוח והטיבעי תוך החדרת חומרי הטיפוח לקשקשת הפגומה ולשיקום הנכון של מבנה השיערה מבפנים כלפי חוץ.

\n\n

החלקת דואו (הסגולה): החלקה חדשה ומרשימה במיוחד ביכולת ההתאמה הגמישה שלה להחלקה לכל סוגי השיער הטבעי. החלקת הדואו סמיכה יותר ולכן טובה לחידוש שורשים מתאימה לשיער טבעי (לא צבוע) מכל הסוגים, כולל שיער מתולתל, מקורזל ואפילו אפרו.

\n\n

השינוי הפנימי העמוק:

\n\n

כשאני רואה כל יום את החיוך הנפלא של כל כך הרבה נשים כשהן מביטות במראה לאחר ההחלקה היפנית,  או כשהן חשות כמה השיער רך ונעים בזכות השיטות הנכונות שאני מעביר על שיערן, אני מרגיש את הסיפוק העצום והכפול באופן יום יומי גם להן וכמובן גם עבורי. נשים רבות כותבות לי או מתקשרות לדווח על השינוי הפנימי ולא רק החיצוני שהן חשות, על האושר הגדול, על ההבטחה שהתממשה  - וזה התגמול האמיתי שלי.

\n\n

ככימאי ואחד החלוצים בתחום החלקת השיער יוקו סיסטם אני משתמש במיטב חומרי הטיפוח האיכותיים ביותר, כך שאני יכול להעיד שלא ניתקלתי בפורמולה כל כך הרמונית וידידותית לשיער המבטיחה שיער מושלם למראה בעל ברק ייחודי.

\n\n

אמניסיוני הרב, כבר למעלה מעשור באופן יומיומי בנושא החלקות שיער ,יוקו סיסטם מכילה את כל מרכיבי הטיפוח הקיימים בחומר הפעיל עוזרים תוך כדי תהליך ההחלקה ותוך כדי שמירה על הלחות המוחדרת לשיער וטכנולוגית הגנה של כל כך הרבה מרכיבי הטיפוח של יוקו בתהליך העבודה השוטף תורמים ליצירת מראה חיצוני מרענן וכך אנו מגבירים את הבריאות הכללית של השיער.

\n\n

במספרת רוני חתוכה  נותנים מענה ללקוחות מכל רחבי הארץ לטיפולי שיער ותיקוני שיער לאחר טיפול לא נאות במהלך השנים ובעזרת הטיפול היפני אנו מגיעים לתוצאה הנכונה לכל ראש באופן יחודי.

\n\n

אשמח לייעץ ולענות על שאלות.
\nרוני חתוכה - מרכז האומנות החלקה יפנית תוספות והארכת שיער
\nבן יהודה 254, תל - אביב
\nטלפון: 03-6022334 נייד: 050-6668800
\nאתר אינטרנט: www.hair-extensions.co.il

\n\n