כל מה שרצית לדעת על החלקה יפנית מבית יוקו סיסטם

Posted by admin 12/07/2015 10 תגובות מאמרים ומידע מקצועי,

החלקה יפנית – כבר לא חלום.

חולמת על שיער חלק ובריא בלי מאמץ? לקום בבוקר, להסתרק ולצאת עם שיער יפיפה ברגע? זה בהחלט אפשרי! כל מה שרצית לדעת על החלקה יפנית מבית יוקו סיסטם.

אז מה זאת החלקה יפנית? לפני הכל, זאת התגשמות חלום של שיער בריא יותר ומבריק יותר וכמובן חלק למשעי. אפשר לאחסן את הפן, המחליק, והקרמים לריסון השיער. טיולים, בריכה וים או סתם בוקר שגרתי במשרד? אחרי ההחלקה היפנית של יוקו סיסטם, תקומי כל בוקר עם שיער מושלם.

החלקת שיער יפנית מבית YUKO היא טכנולוגיה יפנית של נוסחה המחליקה את רוב סוגי השיער: שיער גלי, שיער מתולתל, שיער מקורזל, שיער צבוע (לא מובהר), שיער דק, שיער עבה ושיער טבעי. חשוב לציין כי שיער מובהר, גוונים ואו/ פסים וכן שיער שעבר החלקה מסוג קליאופטרה או סברה לא מתאימים להחלקה יפנית.

השיער החלק מתאים לאידאל היופי היפני – שיער חלק וישר, אחיד במראהו, בריא ומבריק. עובדה מעניינת היא כי שיערן של נשים יפניות, המאופיין בשיער חלק מאד, הופך בגילאים 40-50 לגלי מאד, במיוחד בחלק הקרוב לעורף. מסיבה זו הוקדשו מאמצים כבירים ביפן לפיתוח פתרון תמידי להחלקת שיער ואין זה פלא שהפתרון הטוב ביותר מגיע אלינו מיפן.

"כשהמדע פוגש בקסם" – איך זה עובד?

נוסחת החלקת השיער של יוקו סיסטם בנויה כפאזל שבו השלם גדול מסך חלקיו: כל חוליה בשרשרת מחזקת את הקודמת. השיטה מתבססת על זהב, (כן כן! זהב אמיתי), מוליך החום הטוב ביותר בטבע, שמסיס במים, ומסייע בהחדרת החומרים לשערה בחום של המחליק "KOKORO G AQUA GOLD". תוך כדי החלקת השיער לצמיתות, השיער גם עובר שיקום אמיתי וההבדל במגע ובברק יורגש כבר מייד לאחר ההחלקה. בנוסף, השמפו והמסכה של יוקו, ממשיכים את השיקום גם בטיפול הביתי, מעניקים ברק ושומרים על בריאות השיער לאורך זמן.

תהליך החלקת השיער כולו אורך בין 3-4 שעות - תלוי באורך השיער, בניפחו, האם הוא צבוע, פגום או טבעי. (ככל שהשיער פגום יותר מפן, מחליק, צביעה חוזרת וכד', ההחלקה תיקח פחות זמן.) לאחר שהשיער הוחלק, הוא לא יחזור להיות מסולסל ויושאר חלק לנצח, אך כאשר יצמח שיער חדש נצטרך לחדש את ההחלקה בשורשים שצמחו כל 4-8 חודשים לפי סוג השיער.

הטיפול הביתי, עם השמפו והמסיכה של יוקו מצויינים גם לשורשי השיער שלא עברו החלקה. בניגוד לדיעה הרווחת, השמפו של יוקו הינו עשיר במלחים. האגדה שצריך שמפו ללא מלחים להחלקה, מקורה ב"החלקות" ברזילאיות או קראטין, שאינן החלקות כלל, אלא רק ציפוי זמני לשערה, שחוזרת לאחר מספר חודשים למצבה הקודם. מעצבי שיער ממליצים על שמפו ללא מלחים, למוצרים אלה, כדי שלא ימיס את הציפוי מהר מדי. לעומת זאת, בשיטת ההחלקה היפנית של יוקו סיסטם, השינוי הוא קבוע ולכן אין חשש ואפילו מומלץ בחום להשתמש בשמפו עתיר מלחים שמנקה את הקרקפת באופן יסודי ושומר על השיער.

חידוש החלקה יפנית

שיער שעבר טיפול החלקה יפנית של יוקו סיסטם יישאר חלק ומבריק לצמיתות. לעומתו, הצמיחה החדשה מהשורשים זקוקה להחלקה מאחר והיא צומחת בטקסטורה הישנה של השיער שלך. כלומר, אם היו לך תלתלים לפני ההחלקה, תוך מספר חודשים יצמח לך שיער מתולתל באורך של כמה סנטימטרים.

אז מתי נכון לחדש שורשים? בד"כ החידוש מתבצע לאחר 6-8 חודשים, אך זה תלוי בקצב הצמיחה האישי של כל אישה, באופן בו הצמיחה משתלבת עם שיערך, בטעמך האישי, בתספורת שהותאמה לך ועוד. עקרונית, ניתן לעשות החלקה יפנית על שיער שארוך מ 5 ס"מ לפחות, כך שהצמיחה החדשה צריכה להיות באורך הזה לפחות.

ונקודה חשובה לסיום - בחירת מעצב השיער הנכון להחלקה יפנית:

שוק ההחלקות בישראל פרוץ לחלוטין. חלק מההחלקות מוברחות לשוק ללא רשיון של משרד הבריאות, ונתקלנו באנשים שמבצעים החלקות מבלי להבין ולהכיר את התהליך. מאד קשה לשקם שיער שנהרס בהחלקה לא נכונה ולכן קריטי לבחור מעצב שיער מקצועי. בשוק קיימים מעצבים רבים אך לא כולם יודעים להשתמש נכון בפורמולה של החלקה יפנית. הדרך הכי טובה היא להמנע מראש מהסיכון - ולהכנס לרשימת "המספרות המומלצות" באתר. המספרות באתר, מבצעות החלקות יפניות של יוקו לאחר הכשרה מתאימה, וכבר רכשו נסיון רב. מעטים יודעים כי הצלחת ההחלקה היפנית תלויה בראש ובראשונה באבחון הנכון של הספר. כל ראש והצרכים שלו: קצוות לא מטופלים באותה מידה כמו השיער כולו, ויש הבדל גדול בין שיער שצובעים אחת לחודש לשיער שצובעים פעם בשנה, ןלמשל. כמו בכל דבר, גם כאן הנסיון מדבר. לפני שתפקידו את השיער בידי המעצב ,ערכו סקר שווקים ובקשו המלצות.

  \t
 • חשוב: ההחלקות של יוקו סיסטם אינן מכילות פורמליד ואינן נבדקות על בעלי חיים.

לאחר החלקה, הקפידי למלא אחר ההוראות הבאות:

  \t
 • אין לחפוף כלל במשך 48 שעות, ומומלץ להמנע מסביבה לחה.
 • \t
 • ככלל, לאחר שעברתם החלקה רצוי לא ללכת לישון עם שיער רטוב.
 • \t
 • אין לצבוע את השיער עד שבועיים לפני או אחרי ההחלקה היפנית.
 • \t
 • אין לאסוף את השיער 10 ימים . לא להשתמש בגומיות, סיכות, קליפסים, סרטים וקשתות או כל אביזר אחר, בכדי למנוע סימנים בשיער, מאחר וההחלקה עדיין ממשיכה לעבוד.

לשאלות או הבהרות, פנו למשרד הראשי של יוקו סיסטם ישראל בטלפון: 1-800-326-326

10 תגובות

צפי:
08/02/2016, 07:57:22 PM
השב לתגובה

אם אין זה נכון שיש צורך בשמפו ללא מלחים אחרי החלקה יפנית (יוקו), אז למעשה אחרי החלקה מסוג זה אפשרי להשתמש גם במיני שמפו "רגילים" ?

נועה גולן בראל:
01/05/2016, 05:25:19 PM

ממש לא. לחפיפה צריך שמפו עשיר במלחים, שיקה היטב את הקרקפת כי השומנים שלה מתנגשים עם חומרי ההחלקה. מעבר לכך, אני מאד ממליצה שגם הלקוחה תשתמש לפחות בשבועות הראשונים, בשמפו ומסיכה של יוקו. קוראים לזה סיסטם מסיבה מאד חשובה. כל המוצרים משפיעים זה על זה. ההחלקה ממשיכה לעבוד גם לאחר שהלקוחה יוצאת מהמספרה (לכן אסור להרטיב יומיים, לעשות צבע שבועיים לפני ואחרי ואסור לשים אביזרי שיער לפחות 10 ימים) ולכן מאד מומלץ להשתמש במוצרים המקוריים לפחות בחודש הראשון ולהרוויח את כל היתרונות מהם.

אביבית ל:
השב לתגובה

לפני שבוע עשיתי החלקה יפנית יוקו.. אבל הספר מרח לי בסוף גם קראטין למה פעולה זו נחוצה? וממה שאני קוראת במאמר לא צריך לחפוף בשמפו מיוחד ללא מלחים אחרי החלקה יפנית אבל אם הוא מרח לי בסוף את הקראטין צריך שמפו רגיל או ללא מלחים?

זוהר:
16/05/2017, 03:19:36 AM

כשהשיער עובר תהליך אינטנסיבי של החלקה השיער צריך מנוחה וקרטין של השיער הוא עדין ורגיש מאוד , החומר ממשיך לעבוד גם אחרי שיוצאים מהמספרה , אין לבצע שום תהליך ובמיוחד לא ציפויים של החלקות אחרות אם מרחו לך סוג של החלקה מיד לאחר ההחלקה של יוקו סיסטם אז המעצב שיער לא מוכשר להחלקה אוכל להגיד עוד פרטים אם תרצי שמחתי לעזור לך:);

סועאד:
10/02/2017, 11:36:24 AM
השב לתגובה

האם יש סיכוי שסוג החלקה זה יהרוס את השיער ויגרום לנשירתו?

עדן:
12/07/2017, 01:28:28 PM

אני עשיתי לפני כשנה החלקה יפנית של יוקו סיסטם ויש לי נשירת שיער למרות הכל נשאר אותו נפח .

גרטה:
24/05/2017, 02:27:26 PM
השב לתגובה

שלום \nברצוני לדעת איזה חומרים מכילה החלקה הזאת \nאני בהיריון ורופא שלי רוצה לדעת על מנת אם לאשר לבצע החלקה או שאסור \nתודה מראש

טובה:
21/09/2017, 09:05:02 PM
השב לתגובה

כתוב שהשמפו שאתם מפרסמים של יוקו ללא מלחים זה מה שאתם כתבתם במידע על השמפו ופה אתם כותבים שהוא עשיר במלחים .... \nתחליטו

ימית:
06/10/2017, 03:26:58 PM
השב לתגובה

הי \nצבעתי את השיער בשחור לפני יומיים ואמורה לעשות עוד 5 ימים החלקה (שבוע לאחר הצביעה), ראיתי שמומלץ לפחות שהועיים לפני או אחרי. \nהשאלה שלי היא כמה זה קריטי לעשות את ההחלקה שבוע אחרי צביעה? \nתודה

ספי:
06/12/2017, 06:47:43 AM
השב לתגובה

האם אפשר להיכנס לבריכה מספר ימים אחרי שעושים החלקה?

סול:
16/02/2018, 02:35:08 AM

כןןן

סול:
16/02/2018, 02:31:25 AM, מסיכת שיער
השב לתגובה

הייי, אני עשיתי החלקה יפנית של יוקו סיסטם ונגמרה לי המסיכת שיער והולך עוד מעט להגמר השמפו ואין לי זמן לקנות מה אני עושה? השיער שלי מסריח מאוד מה אני עושה?

בר:
18/02/2018, 03:53:17 PM
השב לתגובה

היי מה עם זאן דה פרל? \nהיא קארטין ללא פורמלין.

יפעת:
10/03/2018, 02:12:59 PM
השב לתגובה

שלום! אני עושה שנים החלקה יפנית של שיסיידו לעצמי.יש לציין שאני עושה עבודה יפה וגם אין שיער בעייתי (שיער גלי מעט נפוח).לפני חצי שנה עשיתי חידוש שורשים עם יוקו סיסטם.הספרית חפפה לי לאחר תום פעולת המנטרל.רשמתי את כל הפעולות שהיא עשתה על מנת לבצע אותן בבוא העת לבד ועשיתי.לאחר יומיים מרגע ההחלקה שעשיתי לבד קראתי באתר כלשהו את הוראות ההחלקה ולא נאמר שם שצריך לחפוף את המנטרל כלל, אלא לשטוף ולשים מסיכה בלבד.עקב כך מרחתי את המנטרל שוב בתקווה למנוע נזק ושטפתי אותו בלבד.כעת אני חוששת לנזק עתידי...אודה לכם אם תאמרו את דעתכם בנושא.תודה מראש...יפעת.חג שמח!

תגובה למאמר