החלקה לשיער מובהר? – עכשו זה אפשרי!

Posted by admin 05/01/2019 0 תגובות מאמרים ומידע מקצועי,

בלונדינית ורוצה שיער חלק באופן קבוע? יוקו סיסטם, החברה היפנית שפיתחה את פטנט החלקת השיער הקבועה, מביאה לכן את החידוש האחרון בתחום, החלקת שיער לשיער מובהר עם הקונטרולר - מוצר חדשני שעושה את הבלתי אפשרי – החלקה קבועה לשיער בלונדיני!!!

\n\n

אם את בלונדינית, באופן טבעי או מבקבוק, את יודעת היטב שעד לאחרונה, היה בלתי אפשרי למצוא מעצב שייקח אחריות על החלקת שיער מובהר. כן, יש החלקות קרטין מפוקפקות שמניילנות את השיער ושוברות אותו, אבל הן לא החלקות ובטח שלא קבועות מכיוון שהשיער חוזר להיות מתולתל או גלי תוך כ-3 שבועות. החלקת השיער היפנית של יוקו תמיד היתה עוגן יציב בתחום החלקת השיער, אלא שלבלונדיניות לא היה מענה הולם.

\n\n

נקודת המפנה בהחלקה לשיער בלונד:

\n\n

החלקת שיער של יוקו מכה גלים כבר כמה עשורים ברחבי הגלובוס. הבשורה שאפשר לדלג על שגרת הפן או המחליק היומיומית שינתה למיליוני נשים ברחבי העולם את החיים. שיער שעבר החלקה של יוקו יישאר חלק לנצח. דמיינו את זה רגע: שיער עם פן מושלם –לנצח. כמובן שאת השיער החדש שצומח יש להחליק בנפרד כל 6-9 חודשים, אבל גם הוא יישאר חלק לנצח, בניגוד להחלקות אחרות שאחריהן השיער חוזר לסורו תוך מספר שבועות.

\n\n

החיסרון היחיד של החלקות שיער בכללי ובהן החלקת  יוקו סיסטם היתה שהיא מותאמת לשיער כהה יחסית, שהוא צבע השיער השולט ביפן. נשים עם שיער מובהר נאלצו לצפות בקנאה בחברותיהן כהות השיער שמחליקות את שערן וזוכות לברק נפלא ופטור סופי מהמחליק.

\n\n

כל זה משתנה מעכשיו! משאלותיכן הוגשמו בחסות מעצבת השיער האגדית יוקו יאמאשיטה, ממציאת ההחלקה היפנית. יוקו שמעה לרחשי ליבן של נשים בכל העולם ופיתחה במיוחד בשבילכן את המוצר האולטימטיבי להחלקת שיער בלונדיני: הכירו את הקונטרולר!

\n\n

החלקת שיער מובהר - איך זה עובד?

\n\n

החלקה לשיער בלונד מתאפשרת בזכות הקונטרולר  המשמש לטיפול מקדים בשיער לפני ביצוע החלקת יוקו סיסטם הרגילה. מורחים את הקונטרולר על האזורים הפגיעים (למשל, שיער צבוע/מחומצן) והקונטרולר חודר עמוק לתוך השערה, מזין את האזורים הפגועים בשערה בחמאת שיאה וחומרים פעילים אחרים ויוצר שכבת הגנה לאזורים החלשים לקראת ההחלקה.
\nטיפים חשובים:

\n\n
  \n\t
 1. המפתח להחלקה מוצלחת הוא מעצב שיער מיומן. לצערנו יש בשוק הרבה מאד מעצבי שיער שעובדים ללא הכשרה או ניסיון ועלולים להרוס את שערך. בחרי מספרה הקרובה לביתך ממאות המספרות המומלצות באתר יוקו. הרשימה כוללת מעצבי שיער מנוסים, שעברו הכשרה מקצועית מנציג החברה ולא ינסו קיצורי דרך על חשבון שיערך.
 2. \n\t
 3. הקשיבי להוראות מעצב השיער: מתי מותר לחפוף לראשונה? האם אפשר לשים אביזרים בשיער? מהי שגרת הטיפול המומלצת?
 4. \n\t
 5. תני מידע מדויק ככל האפשר למומחה שמחליק לך את השיער: האם עשית החלקות בעבר? איזה סוג? האם את משתמשת בפן/מחליק ובאיזו תדירות?
 6. \n\t
 7. תאמי ציפיות עם מעצב השיער שלך. במקרים קיצוניים, למשל אם שיערך מקורזל מאד ובהיר מאד, יתכן שרמת ההחלקה תהיה שונה מזאת שציפית לה.
 8. \n\t
 9. חשוב לבחור החלקה מבית טוב: שוק ההחלקות היום פרוץ ביותר וכל סיטונאי מייבא לעצמו (או גרוע מזה, מייצר לעצמו) החלקה. משרד הבריאות לא עומד בעומס ועד שהוא בודק יכולים לעבור חודשים רבים שבהם הסחורה משווקת. ההחלקה של יוקו סיסטם היא ברישיון משרד הבריאות, המחודש מדי 5 שנים, כבר מ- 2002. חברת פייתון, שבה פותח הפטנט, היא קונצרן ענק יפני המשקיע משאבים אדירים ועשרות מיליוני דולרים במחקר ופיתוח. אל תתפתי לעסקאות  מפוקפקות בשטח.
 10. \n
\n\n

היכנסי עוד היום לאתר יוקו סיסטם , בחרי מעצב שיער מומחה הקרוב לאיזור מגורייך ותהיי צעד אחד קרוב יותר לשיער חלק, מבריק ובריא לשנים רבות.
\nהחלקה יפנית קבועה לשיער בלונדיני. זה כבר לא חלום.
\n