טיפים וסודות מקצועיים לאחר החלקת שיער של יוקו סיסטם

Posted by admin 11/11/2018 0 תגובות מאמרים ומידע מקצועי,

אספנו עבורכן את מיטב מעצבי השיער המנוסים ביותר בהחלקה יפנית של יוקו סיסטם וביקשנו מהם טיפים להחלקה מוצלחת ולשמירה על התוצאות לאורך זמן. לגזור ולשמור!

\n\n

לאחר בדיקות והתלבטויות רבות, החלטת לעשות החלקה יפנית. כשמדובר בשיער שלך, אין מקום לפשרות, רק YUKO, החלקת השיער היפנית המקורית, מאפשרת לך להנות מהחלקת שיער לצמיתות בדרך הבטוחה ביותר מבלי לפגוע בבריאותו ובמראהו של השיער. 

\n\n

לפני הכל, חשוב עד מאוד לבחור מעצב שיער מקצועי ומנוסה במיוחד בתחום החלקות השיער היפניות. אל תתפתי למומחים לטיפולי קראטין או "החלקה ברזילאית" מאחר והן לא החלקות כלל, אלא ציפוי זמני לשערה, והתהליך שונה לחלוטין. בשוק קיימים מעצבים רבים אך לא כולם מקצועיים ולא כולם יודעים להשתמש נכון בפורמולה של החלקה יפנית. לפני שתפקידו את השיער בידי המעצב, ערכו סקר שווקים ובקשו המלצות. להלן הטיפים לשמירה על שערך במצב הטוב ביותר:

\n\n

כללי הזהב הבסיסיים לאחר החלקה יפנית:

\n\n
  \n\t
 • אין לחפוף כלל במשך 48 שעות, ומומלץ להמנע מסביבה לחה:
  \n\tשיטת ההחלקה של יוקו סיסטם משנה את מבנה השערה לצמיתות. עם זאת, התהליך לא מסתיים עם יציאתך מהמספרה. החומרים ממשיכים לעבוד על ליבת השערה זמן מה לאחר מכן. לכן חשוב מאד שלא להרטיב את השיער ולעצור את התהליך.
 • \n\t
  \n\t
 • אין לצבוע את השיער עד שבועיים לפני או אחרי ההחלקה היפנית:
  \n\tהחלקת השיער של יוקו, היא תהליך כימי לא פשוט. לא מערבבים כמה סוגים של מוצרים כימיים באותו שבוע. ההמתנה רק תטיב עם בריאות שערך.
 • \n\t
  \n\t
 • אין לאסוף את השיער 10 ימים:
  \n\tלא להשתמש בגומיות, סיכות, קליפסים, סרטים וקשתות או כל אביזר אחר, בכדי למנוע סימנים בשיער, מאחר וההחלקה עדיין ממשיכה לעבוד.
 • \n
\n\n

מעבר לכללי הזהב, יש סודות מקצועיים שכל ספר מפתח עם הזמן והנסיון באופן אישי, ויכולים לסייע בשמירה על בריאות השיער והברק שלו:

\n\n

השמפו בו את משתמשת לאחר ההחלקה (כשמותר לך לחפוף, כמובן) חייב להיות שמפו עשיר במלחים. זאת לא טעות דפוס. שמפו ללא מלחים מומלץ לטיפולי קראטין ודומיהם, מאחר והמלחים מנקים היטב את השיער, אך גם פוגעים בציפוי של טיפול הקראטין. לעומת זאת, בהחלקה יפנית, השינוי במבנה השערה הוא פנימי, ולכן אין חשש – ואף מומלץ, להשתמש בשמפו עשיר במלחים שמנקה היטב את השיער והקרקפת משומניות.

\n\n

אחרי החלקה יפנית חשוב לטפל בשיער ולמרוח, אחרי כל חפיפה, מסכת שיער טיפולית. עדיף לבחור מסכה המכילה קראטין, מרכיבי לחות וויטמינים. כדאי להתייעץ עם מעצב השיער  שלך ולשמוע את המלצותיו.

\n\n

מעצבי השיער מדווחים באופן גורף על שיפור משמעותי בברק ומגע משי בשימוש בשמפו ומסיכה של יוקו סיסטם -לשיער שעבר החלקה יפנית,. אין כאן הפתעות. היפנים יודעים מה הם עושים, והפורמלות של השמפו והמסיכה מותאמים כמו כפפה ליד לחומרים שמצויים בהחלקה של יוקו.

\n\n

עם זאת, אם נוח לך עם מוצר אחר, אנא וודאי עם מעצב השיער שלך כי הוא אינו סותר.
\nלאחר ההחלקה רצוי להשאיר את השיער פזור כמה שיותר. אם חשוב לכן לאסוף את השיער, כדאי להשתמש בקליפסים ולאסוף אותו חופשי ומשוחרר. לא מומלץ להשתמש בגומייה ולאסוף את השיער צמוד לקרקפת.

\n\n

ככלל, לאחר שעברתם החלקה רצוי לא ללכת לישון עם שיער רטוב ולאחר החפיפה, מומלץ לייבש בעדינות את השיער בתנועות טפיחה קלות ולא בסיבוב או סחיטה.

\n\n

בשבועות הראשונים לאחר ההחלקה אפשר לייבש את השיער במייבש שיער, בעדינות ומרחוק,  כדי שהשיער לא יתייבש בקבוצות אלא כל שערה בנפרד.

\n\n

מומלץ מאד לא לסרק את השיער מהשורש כלפי מטה. תנועה זו נוטה לתלוש שיער, עם או בלי החלקה. הצורה הנכונה היא לסרק את השיער מהקצוות ולטפס בהדרגתיות במעלה השיער.

\n\n

ניתן לפנות אלינו למשרד הראשי לכל שאלה בטלפון 1-800-326-326.

\n\n

 

\n\n