יוקו סיסטם - קצת על השיטה

06/10/2018 0 תגובות מעצבי שיער כותבים על יוקו סיסטם,

רבות מאיתנו מכירות את שגרת הבוקר הלחוצה שלנו. לרובינו, אחד המאבקים הגדולים שלנו הוא סידור השיער, במיוחד התולתלות מבינינו. העובדות הן שזה לוקח לנו הרבה זמן לנסות לשלוט בשיער הסורר שלנו בכל בוקר.

\n\n

מחקרים שנערכו לאחרונה הראו כי 2/3 מהנשים מנסות ליישר באמצעות חום (מייבש שיער או מחליק קרמי) את שיערן בבוקר, מה שבדרך כלל לוקח 30 עד 45 דקות כדי להשלים את המלאכה המייגעת הזאת. בחשבון פשוט זה יוצא 275 שעות בשנה שאנו מבזבזות בממוצע על יישור שיער!

\n\n

עם ההחלקה היפנית של יוקו סיסטם, תוכלי פשוט לחפוף את השיער - - וזהו זה...!!!

\n\n

תוכלי להשאיר אותו לייבוש טבעי, אולי בסיוע של מייבש שיער למשך חמש דקות, אם את ממהרת, וסיימת את שגרת הטיפול בשיער. השיער יראה כאילו הרגע יצאת מפן מקצועי אצל מעצב השיער שלך. זה עד כדי כך פשוט עם שיער שעבר החלקה יפנית.

\n\n

ההחלקה היפנית המקורית

\n\n

בשנת 1996 מעצבת שיער יפנית בשם יוקו יאמאשיטה פיתחה את שיטת יוקו סיסטם - מערכת מהפכנית אשר עושה שימוש בזהב מסיס במים להחדרת חומרים פנימה אל תוך השערה, חום ליישור השיער, ובחמצון כאמצעי לשיקום השיער מבפנים החוצה.

\n\n

מאז מעד היום יוקו סיסטם הפכה לשיטה הפופולרית בעולם ליישור שיער לצמיתות. היא מתאימה כמעט לכל סוג שיער בין אם טבעי או צבוע, אך לא לשיער מובהר.

\n\n

החלקה יפנית מבית יוקו סיסטם הינו תהליך המבוסס על חומר כימי אשר נועד ליישר את השיער שלך, אבל זה משהו שיכול להתבצע רק על ידי סלון שיער מקצועי.

\n\n

מכיוון שתהליך ביצוע החלקה יפנית כרוך בפתרון כימי מיוחד לטיפול וביצוע של החלקה יפנית מוצלחת נדרשים ידע מקצועי ונסיון רב, מאחר ואבחון השיער ובחירת ההחלקה הנכונה לסוג השיער שלך הינו השלב החשוב ביותר בהחלקה. כל ראש הוא ייחודי. לאחת שיער יבש בקצוות ושמן בקרקפת, לשניב שיער טבעי ומתנגד מאד, לאחרת שיער צבוע ושרוף מפאנים וכדומה. כ"כ ערכת חומרי ההחלקה מורכבת מחומרים כימיים מודרנים ועל מעתב השיער לעבור הכשרה בטרם יוכל לעבוד עם השיטה. דרשי לראות תעודה של יוקו סיסטם ובדקי ברשימת המספרות המומלצות באתר אם מעצב השיער שלפניך מוסמך להחליק את שערך.

\n\n

עם יוקו סיסטם בעצם לא צריך לדאוג עוד למקרה של שיער פרוע בבוקר – זה עד כדי כך פשוט.

\n\n

החלקה יפנית בשיטת יוקו סיסטם מאפשרת את התוצאה המושלמת לשיער בריא וחלק.

\n\n

אין צורך להציג את רוני חתוכה. הוא מקצוען בתחום השיער שנים רבות ובעל טעם משובח ובררני בבחירת המוצרים איתם הוא עובד. רוני וצוותו ביצעו מאות החלקות בשיטת יוקו סיסטם והכתוב כאן הוא מנסיונו האישי. תודה על הפרגון רוני!

\n\n

רוני חתוכה - מרכז אומנות החלקה יפנית

\n\n

בן יהודה 254, תל - אביב
\nטלפון: 03-6022334 נייד: 050-6668800
\nאתר אינטרנט: www.ronihatuka.co.il