החלקה יפנית לאתיופיות ושיער מתולתל

Posted by admin 11/09/2018 0 תגובות מאמרים ומידע מקצועי,

החלקה השיער DUE החדשה מבית יוקו סיסטם מותאמת לתלתלים מסוגים שונים, כולל שיער אתיופי ושיער תימני

\n \n

אז סוף סוף הגעת להחלטה שנמאס לך לעשות פן או מחליק כל יום ולקבל שיער שרוף וחסר ברק. כל החברות שלך כבר עברו החלקה יפנית ונהנות משיער בריא וחלק בלי מאמץ, ורק את ממשיכה "לגהץ" את השיער עד מוות כי יש לך תלתלים, והחשש שההחלקה תהרוס את השיער או לא תראה טבעית, גדול מאד. 

\n \n

\n \n

אז תני לנו להרגיע אותך. אפשר בהחלט לבצע החלקה יפנית על תלתלים,שיער מקורזל כגון שיער אתיופי ובעצם על כל שיער כמעט מכל סוג ומרקם, התוצאות מרשימות ואפילו ניתן לשקם את השיער תוך כדי התהליך. בין אם יש לך שיער גלי, תלתלים פתוחים, תלתלים סגורים, תלתלים מקורזלים , בין אם שמעת אגדות ששיער אתיופי או שיער תימני לא מגיבים טוב להחלקה, ואפילו אם יש לך אפרו, החלום בר השגה. את במרחק של כמה שעות במספרה  משיער חלק ויפיפה, בלי שתצטרכי לגעת בפן או מחליק עוד לעולם.

\n \n

אז איך עובדת החלקה יפנית ומה ההבדל בינה לבין החלקת קרטין או החלקה ברזילאית?

\n \n

למה דווקא החלקת שיער מבית יוקו סיסטם? ואיזה מוצר מתאים לתלתלים? כל התשובות לפניכן:

\n \n

הכל התחיל באמצע שנות ה-90, מעצבת השיער היפנית,  יוקו ימשיטה המציאה שיטה מהפכנית להחלקת שיער תמידית, ע"י מריחת חומרים והפעלת חום על השערה; החומרים משנים את מבנה השערה והחום מקבע את המבנה החדש של השערה. אחרי החלקה יפנית של יוקו סיסטם, השיער יישאר חלק לתמיד.

\n \n

כמובן שיש צורך בחידוש שורשים של הצמיחה החדשה כל 6-9 חודשים (תלוי בקצב הצמיחה ומידת שביעות הרצון של כל אחת מכן מהמצב). היתרון הגדול הוא שהחומרים המוחדרים לשערה מזינים ומשקמים אותה ואז מקובעים פנימה, כך שהשיער לא רק נראה בריא יותר, הוא אכן משוקם בפועל. השיטה, שנקראת על שמה – "יוקו סיסטם" זכתה לתגובות נלהבות התפרסה בכל העולם. כמו כל רעיון טוב, גם לנו קמו מתחרים, אך צריך לזכור שהם רק חיקוי. 

\n \n

בניגוד להחלקה יפנית, החלקות הברזילאיות והחלקות הקראטין למינהן, אינן החלקות כלל, אלא רק מצפות את השערה לכמה חודשים. רוב ההחלקות הללו מכילות פורמלין לסוגיו, חומר מסרטן שעורר סערה לאחרונה בהקשר זה. 
\n ביוקו יש שלושה סוגים של החלקות המיועדים להתמודד כמעט עם כל סוג שיער אפשרי. ההחלקה החדשה due ("ההחלקה הסגולה") מגיבה מצויין לשיער מקורזל, ונותנת תוצאות מעולות. עוד על החלקת ה-DUE

\n \n

אין אף החלקה שמטפלת בשיער מסולסל מאד כמו ההחלקה של יוקו סיסטם. השיער האתיופי, למשל, בדומה לשיער של אפרו-אמריקאיות, הינו שיער דק יחסית לשיער אחר. בניגוד לדעה הרווחת, זה לא אומר שהוא בעייתי.

\n \n

צריך לדעת כמה חומר למרוח ולמתוח אותו בקבוצות קטנות מהרגיל, ולכן, כמו בכל תחום, גם כאן חשוב מאד לבצע את ההחלקה אצל מעצב שיער שהשתלם אצלנו, והוסמך לעבוד בשיטת יוקו סיסטם. באתר שלנו, yukosystem.co.il, תמצאי רשימה של מספרות מומלצות,  שעובדות איתנו באופן קבוע, ומחולקת לפי ערים, לנוחיותך. בקשי לראות את התעודה, וודאי שאת מקבלת מוצר מקורי של יוקו סיסטם, לפי התווית made in japan.