חושבת לעשות החלקת שיער? שלא ימרחו אותך! 1-800-326-326 (זמן קריאה;2 דקות)

Posted by admin 26/11/2018 0 תגובות מאמרים ומידע מקצועי,

* מאמר זה מוגש כשירות לציבור הנשים

\n\n
 
\n\n
ישראל נחשבת לאחת המדינות המובילות בהחלקת שיער לנשים, נערות ונשים צעירות ובוגרות מתייעצות עם הסביבה ועם מעצב/ת השיער שלהן 
\n\n
על האפשרות לעשות החלקת שיער. חשוב להבין, החלקת שיער זה לא משחק ילדים, מדובר בנושא מהותי ורציני שיש לתת עליו את הדעת 
\n\n
ולהבין את האינטרסים הסמויים שפועלים מאחרי הקלעים ושלא תמיד משרתים אותך כלקוחה. בואי נתחיל.
\n\n
ראשית, להחלקת שיער יתרונות רבים, הוא פוטר אותך מהתלות במייבשי ומגהצי שיער, בסידור השיער ומצבי הרוח הנלווים אליו, במגע השיער עם ים ומים מלוחים, עם בריכה ומי הכלור, לחות הקיץ, בסידור אחרי מקלחת - בכל המקרים שצוינו להלן, החלקת שיער איכותית ובטוחה כמו 'יוקו סיסטם' תאפשר לך תנועה חופשית ומעברים קלים, כשבכל המצבים שצוינו השיער שלך ישאר עם ברק טבעי, חלק, אוורירי וקוצר מחמאות. מעבר לכך, ההחלקה של             'יוקו סיסטם' היא החלקת שיער שפותחה בטכנולוגיה פורצת דרך בעולם, אין לה מתחרים אך יש לה ניסיונות כושלים של חיקויים.
\n\n
 
\n\n
 
\n\n
ברכות, קיבלת החלטה סופית שתעשי החלקה שיער. לפתע את מגלה שלפנייך אפשרויות רבות, הידע שעומד לרשותך ביחס לשאיפה לשימור וטיפוח השיער הוא כמעט אפסי. אם את מצרפת את הידע המקצועי הנדרש של מעצב השיער בעל יושרה והגינות מקצועית, זה כמו לתת לך ביד צילום רנטגן ולבקש שתפענחי אותו בעצמך, במונחים הגיוניים זה בלתי אפשרי וגם לא מצופה ממך להיות מומחית להחלקות. אנחנו פה לסייע ולהיות לעזר במידת הצורך.
\n\n
 
\n\n
יש לנו הערכה רבה לרמה המקצועית של מעצבי השיער בישראל, ישראל נחשבת למעצמה בתחום השיער, יחד עם זאת ולאור חקר ביצועים שקיימנו לצד תגובות מהשטח של לקוחות ומעצבי שיער נאמני 'יוקו סיסטם', אנו סבורים ששקיפות צרכנית טובה ללקוחות ולמעצבי השיער, וככל שהרמה המקצועית תישמר כך יחסי לקוחה - מעצב שיער יהיו יחסים של חברות טובה, מקצועיות ושקיפות. 
\n\n
 
\n\n
 
\n\n
חלק מחומרי הגלם בתעשיית החלקות השיער בישראל מיוצרים ללא מחקר ופיתוח, ללא תהליכי רישוי של משרד הבריאות, מכילים חומרים שמסכנים את שיערך ובריאותך, גם החלקות השיער שמבחינה אפנתית זכו לתשומת לב כושלות במבחן התוצאה ומה שבהתחלה ניראה מבטיח מתברר בהמשך ככזה שלא מחזיק לאורך זמן ואפקט "ההחלקה" מאבד את איכותו. ייתכן וגם מעצב השיער שלך לא ער לסיכונים שצוינו במאמר זה, ומטעמים של שיקולים עסקיים הוא מציע לך החלקה שלא בהכרח מתאימה לשיערך, אך מתאימה לשיקולים עסקיים אחרים של רכישת ההחלקה במחיר מוזל ופיתוי ל"מחיר מוזל" עבורך כצרכנית. עליך לגלות עמידות מול מבול האינפורמציה שמוגש לך.
\n\n
 
\n\n
 
\n\n
למה כדאי לך לבחור בהחלקה של 'יוקו סיסטם'?
\n\n
 
\n\n
1 . החלקת השיער של 'יוקו סיסטם' היא ההחלקה המקצועית הראשונה בישראל, מותג בינלאומי איכותי שכבש את העולם וזכה לשבחים ממעצבי שיער מומחים שמבינים בתוצאות ובחומרי גלם איכותיים.
\n\n
2 . 'יוקו סיסטם' היא החלקת שיער עם למעלה מ 17 שנים של ותק ומקצועיות בישראל.
\n\n
3 . 'יוקו סיסטם' היא החלקה ברישיון משרד הבריאות.
\n\n
4 . 'יוקו סיסטם' יודעת לבצע שינוי דרמטי בשערך, להחליק אותו ולהעניק לו מראה בריא, שופע ומבריק. באמצעות טכנולוגיה יפנית פורצת דרך מסוגלת ההחלקה של 'יוקו סיסטם' להוציא את הקארטין הטבעי בשערך ולשחרר אותו ממגבלות רבות לאחר ההחלקה כמו שאף החלקה אחרת לא מסוגלת להעניק לך.
\n\n
5 . 'יוקו סיסטם' זו החלקה שנעשית רק על ידי מעצבי שיער מוסמכים שעברו השתלמות מקצועית מטעם החברה. אם שמעת שהחלקה יפנית כשלה זה לא בגלל חומרי הגלם אלה בגלל תהליך שגוי של מעצב השיער שלא פעל לפי ההנחיות.
\n\n
6 . 'יוקו סיסטם' - נדרש אבחון מקדים של שיערך אצל מעצב שיער מוסמך שהוכשר לעבוד עם מוצרי החברה, ולכן אם קיים אצלך ספק לגבי הידע המקצועי של מעצב השיער, פני אלינו לקו הייעוץ והשרות הטלפוני ואנחנו נסייע לך. 
\n\n
7 . חומרי הגלם של 'יוקו סיסטם' מיובאים מיפן, בקרת איכות הייצור, שיטת הפעולה של חומרי הגלם, כולם נמצאים בחזית הטכנולוגיה ועם סטנדרטים גבוהים למען הלקוחה. מטבע הדברים עלות חומר הגלם למעצב השיער הוא היקר בשוק מבין כל ההחלקות ולכן מדיניות החברה היא לא לספק מוצר בינוני או פחות ערך אלא מוצר יקר ויוקרתי שיודע לעשות את העבודה עבור השיער שלך. קיצורי דרך והחלקות ברף נמוך של עלויות ומחיר הן תוצאה של תחרות ותנאי שוק הקיימים בימינו ועימם הנזקים המצטברים. שווה לך לשלם יותר כדי לקבל את הטוב ביותר לשיערך. דרשי רק 'יוקו סיסטם' המקורי.
\n\n
8 . לקוחות רבות מתפתות לעשות החלקות שיער ואז מתחרטות ומבקשות לעשות החלקה של 'יוקו סיסטם'. לעתים חומרי הגלם של ההחלקות 'שורפות' עבור הלקוחה את האפשרות לעבור מהחלקה שנמרחה לה על הראש להחלקה של 'יוקו סיסטם' וכך נדרש ממנה להמתין זמן מסוים עד שתוכל להתהדר בהחלקה של 'יוקו סיסטם'.
\n\n
9 . 'יוקו סיסטם' מספקת רשימה של מעצבי שיער מורשים ומוסמכים שעברו הכשרה בכל רחבי הארץ, ככה שאם מעצב השיער עמו נועצת לגבי החלקת שיער של 'יוקו סיסטם' ניסה למרוח אותך, תרימי טלפון למרכז השרות והייעוץ 1-800-326-326.
\n\n
10 . למותג 'יוקו סיסטם' יש בית בישראל, אחרי הכל מדובר בחברה המובילה בתחומה בתחום החלקות השיער שזוכה לאורך שנים באוסקר של החלקות השיער מצד לקוחותיה ומעצבי השיער.
\n\n
11 . החלטת לעשות החלקה של 'יוקו סיסטם', בקשי ממעצב השיער שכל חומרי הגלם של 'יוקו' יהיו מונחים לפנייך לאורך כל שלבי ההחלקה. אל תרגישי שלא בנח לבקש ממעצב השיער להסביר לך לפני התחלת ההחלקה את שלבי ההחלקה ולהראות לך את המוצרים : 'מי זהב' - מי הזנה (נועד להחדיר את חומר ההחלקה לשיערך בקלות ולקבלת תוצאה מושלמת של ההחלקה), 'ננו קיפ' (לשיער צבוע שעבר החלקה), 'ננו טרו' (נועד לשמור על השיער מהחום של המחליק/מגהץ), שקיות החלקה של יוקו בשלושה סוגים בהתאם לשיערך : H1 / S1 / DUE, שמפו ומסכה של יוקו (לחפיפה של שיערך).
\n\n
 
\n\n
 
\n\n
תודה שהקדשת זמן לקריאת המאמר, אנו בטוחים שמידע מהימן ונגיש זה יאפשר לך לקבל החלטה בטוחה ומושכלת עם תוצאה וחוויה שטרם הכרת. בכל זמן שאת חפצה את יכולה לפנות אלינו באמצעות שיחת חינם לטל' 1-800-326-326 (24 שעות) ולהתייעץ עמנו בכל שאלה. לחברת 'יוקו סיסטם' ישראל מוצרים משלימים להחלקה של 'יוקו' אותם תוכלי לרכוש במספרות המובחרות או באמצעות פניה ישירה אלינו. 
\n\n
 
\n\n
קיץ נעים והחלקה נעימה.
\n\n