תהליך ביצוע החלקה יפנית

Posted by admin 12/02/2019 1 תגובות

איך מתבצע טיפול החלקה יפנית לשיער / חידוש החלקת שורשי החלקה יפנית ?

\n \n

החלקה יפנית לשיער טבעי / צבוע / מובהר ומלא גוונים מתבצעת על ידי שימוש במכשיר שיער ממוחשב, השומר על טמפרטורה אחידה לכל אורך התהליך.

\n \n

ההחלקה בתהליך החלקה יפנית מתבצעת על ידי טיפול יסודי ועמוק בכל קווצת שיער בנפרד לקבלת תוצאות אחידות וחזקות.

\n \n

 

\n \n
\n

החלקה יפניתלאחר ביצוע החלקה יפנית יש להימנע משטיפת השיער או הרטבתו במשך יומיים. לאחר יומיים אלה, אין צורך באחזקל תוצאותיה לצמיתות, מלבד שיער הראש החדש שיצמח עם הזמן. קביעותן של התוצאות בתהליך של החלקה יפנית הן אחד הדברים שמבדילים אותה מהחלקות השיער האחרות, שמחזיקות מעמד תקופת זמן מוגבלת.

\n \n

לאחר ביצוע החלקה יפנית יש להימנע משטיפת השיער או הרטבתו במשך יומיים. לאחר יומיים אלה, אין צורך באחזקה מיוחדת על מנת לשמר את תוצאותיה של החלקה יפנית. עם זאת, מומלץ לטפח את השיער בעזרת חמרי הזנה וטיפוח מדי פעם. הצורך בחזרה על הטיפול באמצעות החלקה יפנית בשיער החדש שצומח תלויה בקצב ובסוג השיער עליו מתבצע התהליך.

\n \n

למי מתאים טיפול החלקת שיער יפנית ?

\n \n

כאמור, החלקה יפנית פועלת לבריאותו של השיער בנוסף לעיצובו. שמירת השיער ושיקומו הן דבר נוסף המבדיל החלקה יפנית מהחלקות שיער אחרות. בעוד שהחלקות שיער אחרות עשויות להותיר את שיער הראש פגום, יבש ושביר, החלקה יפנית תשפר את מצבו. לכן, טיפול באמצעות החלקה יפנית מתאים לכל סוגי השיער ואף מומלץ לו.

\n \n

עם זאת, בשיער שעבר טיפולים כימיים כבדים, כהחלקות שיער או טיפולי חמצון, לא מומלץ לבצע החלקה יפנית במצב זה לא רצוי להכביד על השיער בטיפולים נוספים, וכן עשויה להתקיים אי וודאות בנוגע לתוצאות התהליך, העשויות להיות בלתי קשורות באופן ישיר לביצועה של החלקה יפנית, אלא לטיפולים אחרים שבוצעו על השיער

\n \n

אצל מי מבצעים החלקה יפנית / שורשים להחלקה יפנית לשיער ?

\n \n

החלקה יפנית איננה תהליך פשוט וביצועה דורש ידע ומיומנות גדולים. בשלב הראשון, עוד לפני ביצוע החלקה יפנית, על מעצב השיער לאבחן את סוג השיער ומצבו ולהחליט אם מומלץ לבצע עליו את התהליך. בנוסף, על מעצב השיער לדעת את מינון החמרים המומלץ לשימוש על סוג השיער המסוים עליו מתעתדים לבצע החלקה יפנית. לאחר מכן, על מעצב השיער להכיר את שלבי התהליך של החלקה יפנית באופן יסודי ועמוק, לעבוד בשיטתיות תוך שמירה על כל כללי הביצוע והזהירות של התהליך.

\n \n

בעת ביצוע החלקה יפנית, יש לדאוג שמעצב השיער עובד עמכם באופן בלעדי, תוך מתן תשומת לב מלא והקפדה על כל תקני העבודה הנדרשים על מנת לבצע החלקה יפנית באופן הטוב ביותר. ביצוע החלקה יפנית אצל מעצב שיער מיומן ומוסמך תבטיח קבלת תוצאות מרשימות הנשמרות לאורך זמן ותמנע מצב בו ייגרם נזק לשיער כתוצאה משימוש לא כראוי